RODZAJE SIATEK

NAJLEPSZE WSPARCIE DLA TWOICH PIERSI

rodzina produktów GalaFLEX®

Rusztowanie GalaFLEX® charakteryzuje się wyjątkową kombinacją cech zapewniających optymalne podparcie tkanek miękkich, zarówno w zabiegach koniecznych ze względów medycznych, jaki i w zabiegach medycyny estetycznej w obrębie piersi.

GalaFLEX®

Pierwsze dziecko rodziny GALATEA FAMILY OF SCAFFOLDS

Biologiczne rusztowanie w arkuszu, w różnych rozmiarach, łatwe do samodzielnego przycinania. Uniwersalne rozwiązanie w zabiegach rewizyjnych, plastycznych i rekonstrukcyjnych.
W przypadku zabiegów rekonstrukcyjnych GalaFLEX® służy do pokrycia powierzchni implantu, który podskórnie zostaje umieszczony u pacjentki. Dzięki swojej makroporowej strukturze, nieco chropowatej daje doskonałe ustabilizowanie implantu po zabiegu rekonstrukcyjnym.

Chirurdzy plastycy cenią GalaFLEX® za możliwość dowolnego przycinania w zależności od potrzeb zabiegowych i zastosowania w konkretnym przypadku.

GalaFLEX3D®

Jedyne na świecie biologiczne rusztowanie do chirurgii piersi o kształcie trójwymiarowym.

Powstało z myślą o chirurgach plastykach, by ułatwić im implantację i skrócić czas zabiegu. Tak, jak GalaFLEX® i GalaFLEX® 3DR używa się go do podparcia piersi w biegunie dolnym. Swoisty internal bra, który używany jest do mastopeksji, redukcji a także augmentacji z implantami. Wyróżnia go perfekcyjne, anatomiczne wyprofilowanie z dodatkowymi wypustkami ułatwiającymi chirurgowi jego umocowanie. GalaFLEX® 3D zmieniło podejście chirurgów do zabiegów podniesień. Większą i długotrwającą projekcję piersi można zyskać podparciem gruczołu od dołu i nie jest konieczne użycie implantów.

GalaFLEX3DR®

Jedyne na świecie biologiczne rusztowanie do chirurgii piersi o kształcie trójwymiarowym z dodatkowym wzmocnieniem.

Opracowane dla jeszcze lepszego podparcia, zawiera biopolimerową P4HB fiszbinkę, która jak całość rusztowania wchłania się w ciągu 18-24 miesięcy. Uwielbiana przez chirurgów plastyków do redukcji, podniesień i augmentacji dużymi implantami. Stworzone z myślą o pacjentkach, które anatomicznie nie są przygotowane do dużych implantów. Chirurg zyskuje solidne podparcie dolnego bieguna piersi i gwarancję ze fałd podskutkowy jest zabezpieczony i implant nie będzie się rotował. GalaFLEX® 3DR jest znakomitym rozwiązaniem do małych redukcji piersi, kiedy pacjentka chce pozostawić wciąż duży gruczoł.

GalaFLEX®

Tabela wymiarów

GalaFLEX3D®

Tabela wymiarów

GalaFLEX3DR®

Tabela wymiarów

PIERSI JAK NOWE

metamorfozy

Zobacz przykłady końcowych efektów przy zastosowaniu siatki GalaFLEX®

PRZEDPO
PRZEDPO